Přípravy na Decathlon v plném proudu

Čtyři města, pět klubů, desítky lidí – ti všichni jedou na plný výkon, aby pro vás připravili sobotní závod v Praze. Zbývající dva dny budou hektické. Podaří se všechny tyto proudy energie propojit dohromady? Přijďte se podívat, jak to dopadlo!

Penta Trading partnerem reprezentace

Partnerem reprezentace mládeže pro letošní WYG je Penta Trading Říčany. Strojírenská firma nabízí elektroobráběcí stroje, jejichž názvy laikům mnoho neřeknou. Odborníkům však naštěstí ano a navíc je Penta oslovuje i kvalitou svých výrobků a širokou paletou doplňkových služeb. Ve výsledku to znamená, že firma založená v roce 1991 dnes zaměstnává několik desítek lidí, má šest poboček v Čechách a jednu na Slovensku a díky obchodním úspěchům si může dovolit podporovat dobročinné aktivity. Jsme rádi, že i českou reprezentaci mládeže v cyklotrialu považuje společnost Penta Trading za dobrou věc. Děkujeme za podporu!

Lesy ČR podpořily YG

Přesto, že cyklotrialové závody často míří do měst a trialparků, kořeny tohoho sportu je třeba hledat v lese. Jízda po pěšinách, překonávání obtížných míst a přirozených překážek na trase – to je odjakživa podstata trialu. Někdy se snažíme ten les přinést s sebou do měst – kládové sekce patří na závodech k těm nejatraktivnějším. Jindy naopak zamíříme s cyklotrialem my do lesa, odpočinout si od městského ruchu a shonu.

Jsme proto velmi rádi, že Český pohár mládeže v cyklotrialu – Youth Games podpořil i státní podnik Lesy České republiky. Děkujeme za pomoc!

Světové hry mládeže 2017

Informace k letošním světovým hrám mládeže (UCI Trials World Youth Games, WYG) v Dánsku nabízí stránky pořadatele – a díky integrovanému Google Translátoru si je můžete přepnout, stejně jako tyto naše webovky, do libovolného jazyka včetně češtiny.

Odkazy:

Zpětná vazba Hamry

Závody v Hamrech nabídly ranní déšť, dopolední vítr, polední slunce a odpolední časový skluz zakončený napínavým finálem. Pro někoho tato kombinace znamenala hezkou sobotu, jiného vyprovokovala ke komentáři, že “tak hroznou organizaci ještě nezažil”… Ani anonymní podněty nenecháváme ladem, takže jsme otázky nespokojeného “příznivce” zapracovali do našeho dotazníku. Jak jste prožili sobotu v Hamrech vy? A poradíte nám, jak se vyhnout frontám a jak dodržet harmonogram?

Dotazník Survio najdete zde: https://www.survio.com/survey/d/T1L8C5M3R1E6D8U4C