Propozice #2 Rudina

Druhé kolo Youth Games nás čeká 13. května ve slovenské Rudině. Pojede se zde spolu s Českým pohárem v cyklotrialu v rámci Mistrovství Slovenska. Nebojte, nečekají vás tři závody a milion sekcí. Závod se pojede jen jeden, ale české děti z něj dostanou body do seriálu Youth Games, čeští dospělí si přičtou první body do seriálu ČP a nejlepší slovenští jezdci získají tituly Mistra slovenska. Podrobné propozice jsou najdete na tomto odkaze.

Výsledky živě

Pro letošní sezonu je připravena ještě jedna novinka – online zpracování výsledků soutěží. Body budete moci sledovat živě na jakémkoliv zařízení napojeném k internetu. Postaral se o to David Kalaš, který nejen že věnoval svůj čas na napsání potřebného software, ale zároveň jejich rodina věnovala i hardware – obří televizi na zobrazení výsledků. Zbývá doladit už jen poslední drobnosti a v sobotu čeká aplikaci premiérové nasazení v ostrém provozu! Živé výsledky sledujte na adrese www.youthgames.cz/results

Seznamte se: Veseko

Představujeme hlavního sponzora Youth Games 2017,  firmu Whalley, s.r.o. a její obchodní značku VESEKO. Historie společnosti sahá až do roku 1956, kdy byla založena pod názvem Velkošenovské konzervárny. Výrobní závod v kraji Českého Švýcarska, kompletně rekonstruovaný v roce 2007, je dnes moderní potravinářskou firmou vyrábějící konzervované masné výrobky s certifikací pro evropské a světové trhy. Více o firmě se dozvíte na jejich webových stránkách. Vážíme si podpory, kterou Veseko poskytlo Českému poháru mládeže v cyklotrialu a děkujeme.

Světové hry mládeže: letos ve Viborgu

UCI Trials World Youth Games neboli Světové hry mládeže jsou mistrovstvím světa pro jezdce do 16 let. O nominacích českých závodníků se bude rozhodovat v první polovině sezony. Časový harmonogram WYG si ale můžete přečíst už dnes na stránkách UCI. Kdo bude v české reprezentaci? Podaří se nám uspět v týmové soutěži? Obhájí Bětka s Eliškou své loňské medaile? Přidá se k nim i někdo z kluků? Odpovědi na většinu těchto otázek se dozvíme až první srpnový víkend v dánském Viborgu.

Start se blíží

Přípravy letošního seriálu Českého poháru mládeže v cyklotrialu finišují. Napilno mají kluci z Brna, u kterých Youth Games startují a kde už vymýšlí, kudy natáhnou pásky a kam nalepí šipky. Napilno mají také pošťáci, kteří co druhý den dovezou nějakou obálku s podepsanou sponzorskou smlouvou nebo třeba, tak jako dnes, balíček se startovními čísly. Ta vybraná na obrázku mají společné to, že jsou to prvočísla. Bohužel ani prvočíslo vám nezaručí, že budete první, takže místo numerologie běžte trénovat, to pomůže určitě 🙂

Partnerství s Nominalem pokračuje

Zvykli jste si snídat instantní kaše Nominal, které jste vloni vyhrávali na soutěžích Youth Games? V tom případě se snažte vyhrávat i letos. Nominal opět podpoří naše závody jak finančně, tak svými produkty. Kdo lahodnou kaši snídá, medaili na krku mívá! Společnost Nominal ze Žďáru nad Sázavou se zaměřuje na potraviny zdravého životního stylu a specializované produkty pro bezlepkovou a diabetickou výživu. Mezi její výrobky patří cereální kaše NOMINA a směsi na pečení. Ke zdravému životu patří i pohyb a sport. Obojí je lidem z firmy blízké. Děkujeme za podporu Českého poháru mládeže v cyklotrialu 2017!