Výsledky Havířov

Na koho se nedostalo ve frontě na výsledky, ten si je může stáhnout zde. Ještě jednou obrovské poděkování těm, kteří pomohli tohle havířovské “Národ sobě” zorganizovat, ať už jako stavitelé sekcí, rozhodčí na kontrolních úsecích nebo třeba taškářky připravující ceny. A taky díky všem jezdcům, že dorazili na sever Moravy v takovém počtu!

Report: Pestré a rekordní Blansko

Čtvrtou soutěž Youth Games hostil ve svém luxusním trialparku klub Biketrial Blansko. Přetrvávající babí léto dodalo teplý slunečný den, členové pořádajícího klubu dodali nesčetné množství hodin při přípravě závodu a zbytek cyklotrialové komunity dodal nevídané množství účastníků. V součtu tak vznikla velmi vydařená a pestrá první říjnová sobota. Pokračování textu Report: Pestré a rekordní Blansko

Výsledky Blansko

Sedmdesát šest jezdců na startu čtvrtého závodu Cyklotrialových her mládeže a k tomu dalších devatenáct v Open trialu – to už je velmi slušná účast! Ve skutečnosti bylo těch jezdců dohromady “jenom” 85, někteří ale využili krásného počasí a kromě své kategorie si z tréninkových důvodů následně dali těch 2×7 sekcí znovu v kategorii o jednu vyšší. Kompletní výsledky najdete na tomto odkazu.