Archiv rubriky: Velká Bystřice 2016

Příspěvky k soutěži ve Velké Bystřici 2016

Report: Velká Bystřice

Třetí kolo Youth Games bylo součástí spojeného závodního víkendu a cyklotrial byl zařazen na neděli (o sobotě si můžete přečíst zde). Většina závodníků přespávala na místě – buď v improvizovaném kempu na posečené louce u závodiště, nebo si našli postele porůznu v hotelích, penzionech nebo u kamarádů porůznu v okolí, a tak nebyl problém stanovit start už na devátou hodinu ráno. Ze strany pořadatelů to byl čistě pragmatický krok: dříve začneme, dříve skončíme – po závodě je totiž čekalo naložení všech překážek na nákladní auto, převoz do haly a úklid. Pokračování textu Report: Velká Bystřice

Propozice Velká Bystřice

Čtrnáct dní po Šiklově mlýně čeká jezdce třetí soutěž, která proběhne ve Velké Bystřici u Olomouce. Dvoudenní akce nabízí několik trialových závodů, Cyklotrialové hry mládeže jsou na programu v neděli 12. června od 9:00. Start a část sekcí na bystřickém Zámeckém náměstí, zbytek sekcí v přírodním areálu Skalka . Podrobnosti najdete v propozicích a na webu pořadatele.

Kalendář Youth Games 2016

Seriál Youth Games se letos skládá z pěti soutěží. K osvědčeným lokalitám (Velká Bystřice, Šiklův mlýn, Havířov) přibývají dvě nové, přesto ne neznámé: trialparky v Hamrech nad Sázavou a v Blansku. Ani letos nebude chybět slavnostní vyhlášení cyklotrialové sezony, předběžně je naplánováno na 26. listopadu. Aktualizováno: Kromě 3 soutěží YG je jako nominační vypsáno i MČR mládeže – viz seznam nominačních závodů.

Termíny závodů:

datum místo pořádá poznámka
30. 4. 2016 Hamry nad Sázavou AMK Hamry nad Sázavou nominace WYG
29. 5. 2016 Šiklův mlýn Šikland a 4RC Trial nominace WYG
12. 6. 2016 Velká Bystřice Biketrial klub Olomouc nominace WYG
1. 10. 2016 Blansko Biketrial Blansko
15. 10. 2016 Havířov pracovní skupina Youth Games