Archiv rubriky: Lučenec 2017

Maďarský guláš

Šestý závod letošního seriálu zavedl jezdce až do dalekého Lučence. Od počátku jsme všechny varovali (myšleno v dobrém), že slovensko – maďarské pomezí je už tak trochu Orient. Kdo se na východ vypravil, mohl si to prožít na vlastní kůži. Dokonce i poloviční Maďar a ředitel závodu Stefan Nagy po závodě poznamenal, že pokusit se spojit tři kultury byla velká organizační výzva. Naštěstí se ale kromě časového skluzu nic zlého nestalo, překážky byly zdolány, ceny rozdány, bagetky snězeny a kdo vydržel noc až do nedělního společného tréninku, ten si letošní porci “maďarského guláše” vychutnal až do poslední lžičky. Celou fotogalerii najdete na facebooku NovoCK Lučenec.

Propozice YG Lučenec

Přinášíme podrobné propozice k závodu v Lučenci. Doporučujeme dočíst si je až do konce – jen tak se totiž dozvíte o nabídce společného nedělního tréninku. Možností, jak zaplnit čas mezi sobotou a nedělí je bezpočet, počínaje after-party v Bagetce a konče mega-party na Lučeneckých městských slavnostech. Pokud si chcete zajistit ubytování, kontaktujte včas pořadatele.

Lučenec hranice neřeší

Město Lučenec leží v těsné blízkosti maďarských hranic, tak těsné, že je mnozí znají pod jménem Losonc. Hranice zde ale příliš neřeší – tedy alespoň co se trialu týče. Stejně jako v předchozích dvou letech je i letošní závod součástí Svátků města, takže i vy máte možnost ochutnat temperamentní atmosféru města, kde ulice žijí dlouho do noci… Letos je navíc Cross Border Championship vypsán nejen jako Český pohár v cyklotrialu mládeže – Youth Games, ale současně i jako mistrovství Maďarska, takže i na tratích bude na co koukat. Nem tudom magyarul? To nevadí, tady se domluvíte i česky. První informace přinášíme dále v textu . Pokračování textu Lučenec hranice neřeší