Archiv rubriky: Praha 2017

Příliš větrno na létání

Ne vždy se vydaří všechny plány. Jedním z těch, který bohužel nevyšel, jsou letecké záběry z pražského závodu. Vítr byl v sobotu během dne nad Decathlonem příliš silný na to, aby si s ním dron poradil. Nedá se nic dělat, snad někdy příště. Pár snímků z cvičných letů v pátek večer ale přeci jen můžeme nabídnout. Pilotem dronu a fotooperátorem byl Jirka Štěpánek.

Povedený začátek prázdnin

Přípravy jakékoliv akce připomínají vlny na vodě. Chvíli jste nahoře a máte pocit, že udělat závod v Praze byl vynikající nápad. Chvíli jste naopak dole a po nocích vám hlavou běží nejčernější scénáře. S blížícím se dnem D ale začal převládat optimismus a z nočních můr zůstávaly jen dvě: tou první byl déšť a tou druhou obavy, že závodníci první prázdninový den namísto na závody vyrazí k moři. Nestalo se ani jedno. Pokračování textu Povedený začátek prázdnin

Přípravy na Decathlon v plném proudu

Čtyři města, pět klubů, desítky lidí – ti všichni jedou na plný výkon, aby pro vás připravili sobotní závod v Praze. Zbývající dva dny budou hektické. Podaří se všechny tyto proudy energie propojit dohromady? Přijďte se podívat, jak to dopadlo!

DECATHLON ČP Praha: info

Na této stránce budeme postupně přidávat všechny informace k soutěži Českého poháru mládeže – Youth Games spolu s Českým pohárem v cyklotrialu v Praze 1. července. // On this page we will publish all informations about Czech Trials Youth Games and Czech Trials Cup in Prague, July 1st. To translate page select your language in google translator option on left. Any questions write to info@youthgames.cz (CZ, EN, DE…).

   Sledujte také facebook Českého poháru: www.facebook.com/cyklotrial

Pokračování textu DECATHLON ČP Praha: info

Decathlon partnerem YG Praha

S radostí vám představujeme hlavního sponzora závodu Youth Games v Praze, kterým je společnost Decathlon. Obchodní řetězec nabízí sportovní potřeby pro 70 druhů sportů pod 20 vlastními značkami, mezi které patří například turistické vybavení Quechua, BTWin pro cyklistiku a další.

Pražský závod Českého poháru v cyklotrialu spolu s Youth Games se bude konat 1. července ve spolupráci s DECATHLON Chodov a městskou částí Praha 11 přímo před prodejnou na Chodově.

Světový pohár v Praze zrušen

Zklamání přineslo včerejší oznámení francouzské strany o zrušení soutěže Světového poháru v trialu, které se mělo konat na začátku prázdnin v Praze. Důvodem je odstoupení hlavního sponzora akce a následné obavy pořádající agentury All-road z nedostatečného finančního zabezpečení pražského závodu. Pro rok 2017 se tedy Praha z UCI Trials kalendáře škrtá a musíme si počkat do července 2018.

A jak to bude s českými Hrami mládeže, které se měly v rámci SP konat? Ty se samozřejmě neruší a termín 1. 7. 2017 Youth Games Praha zůstává v platnosti! Pořadatelé YG nyní zvažují, zda dokonce k mládežnickým soutěžím nepřipojit navíc i volný závod v dospělých kategoriích. Jinými slovy: UCI ve svém kalendáři škrtá, vy to ale nedělejte 🙂