Archiv rubriky: Březová 2017

Tenkrát na západě

Po závodech na Slovensku a na Moravě se Český pohár v cyklotrialu konečně dostal i do Čech. A to rovnou až do těch Západních. Březová u Sokolova o víkendu patřila cyklistice – ti, kdo mají kola se sedátky a přehazovačkou, závodili v Mistrovství poháru Peruna horských kol. Ty, kdo sedátko ani převody nepotřebují, čekala třetí soutěž Českého poháru v cyklotrialu spolu s Youth Games. Pokračování textu Tenkrát na západě

Obrázky z Březové

Areál Na Výsluní v sobotu patřil cyklistům, se sedátky i bez – a nebylo jich tu dohromady málo. Ostatně, mrkněte se do fotogalerie Jirky Sehnala (najdete ji zde). Pokud se i vám podařil hezký snímek ze závodů a chcete se o něj podělit, pošlete nám odkaz na vaše galerie nebo přímo fotku na adresu info@youthgames.cz. Hezkých fotek na plakáty, do ročenky nebo do novin není nikdy dost 🙂 Můžete se také podívat do galerie Saši Šillerové.

Březovský bike

Příští sobotu bude Březová patřit cyklistice. V areálu Na Výsluní se pojede nejen třetí kolo Českého poháru mládeže – Youth Games, ale také třetí kolo (konečně se nám to číslování potkalo!) Českého poháru v cyklotrialu a aby toho nebylo málo, tak ještě tradiční závod horských kol Březovský bike spolu s Mistrovstvím mládeže Poháru Peruna. Že je toho hodně? Proto je také na plakátě napsáno “den s cyklistikou” 🙂 Více v článku na www.bikeři.cz.