Český pohár v cyklotrialu #4 a Youth Games #5, Olomouc06.10.2018

Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 103 Pecháčková Daniela 2010 10059029534 ÚAMK AMK CYKLO-TRIAL klub Střední Čechy 10:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.1 0.1 rozstřel 1/1:33 12:05 2:05
2 100 Vaněček Kryštof 2011 10047435307 SC Biketrial Veselí nad Moravou 10:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.2 0.2 rozstřel 1/1:50 12:45 2:45
3 102 Szlaga Jan 2012 MKS Ochotnica (POL) 10:00 0 0 0 2 0 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 2 5 13:07 3:07
4 110 Galovičová Alžběta 2010 10055633726 Cykloklub Rudina (SVK) 10:00 0 0 0 2 0 2 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 2 5 13:00 3:00
5 135 Pavko Matej 2011 NovoCK Lučenec (SVK) 10:00 1 0 1 0 0 2 1 2 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 5 13:01 3:01
6 117 Kozel David 2011 SC Biketrial Veselí nad Moravou 10:00 1 5 1 1 0 8 1 1 0 1 0 3 1 4 1 1 0 7 18 13:05 3:05
7 106 Hynar Ondřej 2011 10047410954 ÚAMK AMK Biketrial Blansko 10:00 0 0 0 1 0 1 5 3 0 1 1 10 5 0 5 1 0 11 1 23 13:06 3:06
8 111 Buriánek Matyáš 2011 ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc 10:00 5 3 1 1 0 10 5 1 0 3 0 9 2 1 0 1 0 4 23 12:38 2:38
9 134 Švéda Jakub 2010 ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc 10:00 0 1 0 1 0 2 5 5 0 5 0 15 0 2 1 1 0 4 16 37 13:21 3:21
10 114 Povýšil Pavel 2011 ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc 10:00 5 1 0 2 0 8 5 5 1 2 0 13 1 1 0 2 0 4 12 37 13:17 3:17
11 101 Ofúkaný Matúš 2012 CTK Záriečie (SVK) 10:00 1 5 2 5 0 13 3 5 5 5 1 19 2 4 0 2 1 9 23 64 13:28 3:28
12 112 Buriánek Josef 2013 ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc 10:00 3 5 5 5 0 18 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 68 12:44 2:44
13 138 Mlčoch Marek 2013 ÚAMK Biketrial Přerov 10:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 4 24 5 5 5 5 3 23 22 94 13:27 3:27
14 136 Dvorský Vít 2008 ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc 10:00 5 1 0 2 0 8 1 0 1 1 0 3 5 2 2 0 0 9 MP 20 13:22 3:22
15 137 Šťastný Richard 2006 ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc 10:00 5 3 5 4 0 17 1 1 0 5 0 7 1 3 0 5 0 9 MP 33 13:24 3:24
16 139 Rybařík Michal 2009 ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc 10:00 5 5 5 1 0 16 5 0 0 5 0 10 5 1 1 1 0 8 MP 34 13:27 3:27
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 200 Kolář Václav 2009 10047411358 ÚAMK AMK Biketrial Blansko 10:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12:51 2:51
2 208 Nagy Michal 2010 10053535694 NovoCK Lučenec (SVK) 10:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 5 0 0 0 0 0 0 0.1 5.1 rozstřel 4/1:22 12:54 2:54
3 207 Szlaga Adam 2009 MKS Ochotnica (POL) 10:00 0 2 0 1 1 4 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0.2 5.2 rozstřel 4/1:38 12:37 2:37
4 211 Andrle František 2008 10047425405 AVZO Biketrial Kyjov 10:00 0 0 0 0 0 0 1 5 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 6 12:56 2:56
5 213 Woźniak Mikolaj 2010 MKS Ochotnica (POL) 10:00 2 0 4 0 1 7 1 0 1 1 0 3 0 0 5 0 1 6 16 12:58 2:58
6 202 Pečínka Václav 2008 10047281925 ÚAMK AMK Hamry nad Sázavou 10:00 2 0 1 3 2 8 2 0 1 1 1 5 2 0 1 2 1 6 19 12:51 2:51
7 210 Valenta Věnek 2009 10062967633 ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc 10:00 0 0 0 5 1 6 2 0 0 2 5 9 5 0 5 2 0 12 27 12:40 2:40
8 205 Ofúkaný Peter 2008 10055635948 CTK Záriečie (SVK) 10:00 2 2 2 5 3 14 0 1 1 1 2 5 5 0 0 5 4 14 7 40 čas 13:27 3:27
9 206 Dolák Tobiáš 2008 zažádáno MTB Trial Mraveniště 10:00 5 2 5 5 5 22 5 4 5 5 5 24 5 3 5 5 5 23 69 12:53 2:53
10 201 Ambrož Šimon 2009 10047406914 ÚAMK AMK Hamry nad Sázavou 10:00 5 5 5 5 5 25 0 5 5 5 5 20 5 5 5 5 5 25 70 12:20 2:20
11 204 Gazda Tomáš 2009 10019454948 ÚAMK AMK Biketrial Blansko 10:00 5 4 5 5 5 24 5 4 5 5 5 24 4 3 5 5 5 22 70 12:49 2:49
12 212 Štourač Samuel 2008 10029468075 ÚAMK AMK Biketrial Přerov 10:00 5 0 5 5 5 20 5 0 5 5 5 20 5 0 5 5 5 20 15 75 čas 13:35 3:35
13 214 Neumann Josef 2007 Trial Mraveniště 10:00 5 1 0 5 0 11 5 0 1 1 1 8 5 0 1 2 0 8 MP 27 13:18 3:18
14 802 Škurek Matěj 2006 ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc 10:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 4 5 5 5 5 24 MP 74 13:20 3:20
15 215 Nenadál Ondřej 2005 Trial Mraveniště 10:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 MP 75 13:42 3:42
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 705 Pecháčková Denisa 2007 10047354976 ÚAMK AMK CYKLO-TRIAL klub Střední Čechy 10:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12:51 2:51
2 700 Vaněčková Alžběta 2008 10047435206 SC Biketrial Veselí nad Moravou 10:00 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 5 12:30 2:30
3 701 Gazdová Karolina 2006 10058640019 ÚAMK AMK Biketrial Blansko 10:00 4 2 5 5 4 20 5 1 3 5 3 17 5 3 4 5 3 20 MP 57 12:35 2:35
4 803 Kadlecová Tereza 2006 ÚAMK AMK Biketrial Blansko 10:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 MP 75 12:44 2:44
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 303 Nagy Marek 2007 10046084074 NovoCK Lučenec (SVK) 13:00 1 5 0 4 5 15 1 1 0 3 3 8 1 1 0 1 3 6 29 15:34 2:34
2 304 Vepřek Vojtěch 2007 10047349219 ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc 13:00 1 0 1 5 4 11 1 0 0 4 3 8 1 0 5 1 2 9 6 34 čas 16:40 3:40
3 306 Hříbek Vojtěch 2007 10047307587 ÚAMK AMK CYKLO-TRIAL klub Střední Čechy 13:00 1 3 0 3 2 9 1 5 0 5 1 12 2 5 0 2 5 14 35 15:40 2:40
4 300 Kalaš Jakub 2007 10034388807 ÚAMK AMK CYKLO-TRIAL klub Střední Čechy 13:00 5 3 0 5 5 18 2 4 0 5 4 15 1 4 0 5 5 15 48 16:22 3:22
5 302 Ženatý Radim 2007 10047411055 ÚAMK AMK Biketrial Blansko 13:00 5 5 5 5 5 25 2 5 1 5 4 17 1 3 5 5 3 17 59 16:03 3:03
6 301 Sehnal Jiří 2009 10047333253 ÚAMK AMK Biketrial Blansko 13:00 3 5 0 5 5 18 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 68 15:55 2:55
7 801 Kolofík Tomáš 2007 10047371952 AVZO Biketrial Kyjov 13:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 75 16:16 3:16
8 601 Hříbková Eliška 2005 10047307688 MTB & TRIAL Mraveniště Říčany 13:00 1 5 5 5 3 19 1 1 0 5 2 9 0 1 0 5 2 8 MP 36 16:33 3:33
9 307 Balík Matouš 2003 MTB & TRIAL Mraveniště Říčany 13:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 MP 75 16:35 3:35
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 402 Vymětal René 2005 10047438236 ÚAMK SK Biketrial Znojmo 13:00 1 2 1 0 5 9 1 0 2 0 1 4 1 0 0 0 1 2 15 15:55 2:55
2 400 Sabáček Dominik 2004 10047334061 SC Biketrial Veselí nad Moravou 13:00 2 2 1 4 2 11 1 0 3 1 2 7 1 0 2 3 1 7 25 16:47 3:47
3 401 Daněk Tobiáš 2005 10053185585 SC Biketrial Veselí nad Moravou 13:00 1 0 5 5 5 16 2 0 1 5 5 13 2 0 1 4 2 9 38 16:20 3:20
4 404 Mudrák Jakub 2006 10046046183 CTK Záriečie (SVK) 13:00 2 1 2 3 5 13 2 1 5 5 5 18 1 2 2 5 3 13 44 16:16 3:16
5 403 Kalaš Vojtěch 2005 10047372962 ÚAMK AMK CYKLO-TRIAL klub Střední Čechy 13:00 5 2 5 5 0 17 5 5 1 5 5 21 2 5 1 5 1 14 52 16:39 3:39
6 405 Sieklik Sebastián 2004 CTK Záriečie (SVK) 13:00 1 5 5 5 5 21 0 5 0 5 3 13 5 5 10 R 44  
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 501 Vepřek Tomáš 2003 10047298392 ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc 14:00 1 5 1 4 1 12 5 2 0 4 2 13 5 5 0 1 0 11 36 17:11 3:11
2 500 Mokrý Petr 2002 10047275861 ÚAMK AMK Hamry nad Sázavou 14:00 4 5 5 4 3 21 5 5 5 4 3 22 5 5 5 5 2 22 65 16:49 2:49
3 406 Damborský Martin 2004 10047299810 ÚAMK Staré Brno 14:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 75 17:01 3:01
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2
1 3 Hlavatý Samuel 1999 Cykloklub Rudina (SVK) 14:00 3 5 1 5 1 15 0 0 0 3 1 4 19 16:42 2:42
2 1 Pochtiol Marek 2001 10051962678 Trial Žižkovo Pole 14:00 5 5 5 5 5 25 5 2 5 5 3 20 45 16:30 2:30
3 9 Štěpánek Martin 1998 10010041605 ÚAMK AMK Hamry nad Sázavou 14:00 5 5 5 5 5 25 5 4 5 5 5 24 49 16:30 2:30
4 7 Popelka Matěj 1997 ÚAMK Biketrial Přerov 14:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 50 16:50 2:50
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2
1 33 Eibl Tomáš 1989 10007940644 Bigbuba 14:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 50 16:53 2:53
2 30 Kočička Tomáš 1999 10016249100 SC Biketrial Veselí nad Moravou 14:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 50 16:54 2:54
3 39 Müller Lukáš 1993 Dynamo Horšovský Týn 14:00 5 5 5 5 20 R 20  
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 90 Pečínková Alžběta 2002 10047281824 ÚAMK AMK Hamry nad Sázavou 14:00 2 1 1 2 2 8 1 0 1 2 1 5 2 0 1 5 1 9 22 16:53 2:53
2 92 Hlavatá Erika 1997 10008802934 Cykloklub Rudina (SVK) 14:00 5 3 3 5 3 19 3 1 2 5 2 13 3 1 2 3 2 11 43 17:13 3:13
3 93 Sýkorová Kristína 1995 CTK Záriečie (SVK) 14:00 2 5 1 5 3 16 2 5 1 5 3 16 2 5 1 5 2 15 47 17:07 3:07
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 61 Krupčík Ondřej 2001 10059734604 AVZO Biketrial Kyjov 14:00 3 5 5 5 1 19 2 5 1 3 1 12 5 5 1 2 1 14 45 17:03 3:03
2 62 Kříž Tadeáš 1995 10048173921 AMK Mladost Hodonín 14:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 75 16:57 2:57
3 70 Herka Tomáš 1988 Mladost Hodonín 14:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 75 17:01 3:01
4 60 Kůřil Michal 2001 10019767469 AVZO Biketrial Kyjov 14:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 75 17:07 3:07
5 67 Bělovský Marek 1983 10008826677 Rock Machine Cyklomax Team 14:00 5 5 5 5 5 25 5 5 R 30  
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 ∑1
1 3 Hlavatý Samuel 1999 Cykloklub Rudina (SVK) 17:20 1 0 0 1 1 17:55 0:35
2 1 Pochtiol Marek 2001 10051962678 Trial Žižkovo Pole 17:20 5 1 5 11 11 17:55 0:35
3 9 Štěpánek Martin 1998 10010041605 ÚAMK AMK Hamry nad Sázavou 17:20 5 3 5 13 13 17:55 0:35
4 33 Eibl Tomáš 1989 10007940644 Bigbuba 17:20 5 5 5 15 15 17:55 0:35
5 7 Popelka Matěj 1997 ÚAMK Biketrial Přerov 17:20 R 0