Český pohár v cyklotrialu #3 a YG #4 České Budějovice15.09.2018

Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 100 Vaněček Kryštof 2011 10047435307 SC Biketrial Veselí nad Moravou 14:20 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.1 1.1 rozstřel 16:30 2:10
2 704 Pecháčková Daniela 2010 10059029534 ÚAMK AMK CYKLO-TRIAL klub Střední Čechy 14:20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0.2 1.2 rozstřel 16:12 1:52
3 702 Galovičová Alžběta 2010 10055633726 Cykloklub Rudina (SVK) 14:20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0.3 1.3 rozstřel 16:27 2:07
4 126 Petrách Petr 2011 ÚAMK České Budějovice 14:20 0 1 0 0 0 1 0 3 0 1 0 4 0 1 0 0 5 6 11 16:43 2:23
5 209 Hynar Ondřej 2011 10047410954 ÚAMK AMK Biketrial Blansko 14:20 0 5 0 0 1 6 0 0 0 1 1 2 0 1 0 0 5 6 14 16:34 2:14
6 129 Kettner Matyáš 2010 ÚAMK České Budějovice 14:20 0 1 0 2 1 4 5 4 0 0 0 9 2 2 0 1 0 5 18 16:32 2:12
7 106 Buriánek Matyáš 2011 10094109784 ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc 14:20 0 1 2 0 5 8 0 0 0 5 0 5 0 0 0 1 5 6 19 16:07 1:47
8 125 Kouba Ondřej 2011 ÚAMK České Budějovice 14:20 4 2 0 5 1 12 0 3 0 0 0 3 0 4 0 0 0 4 19 16:35 2:15
9 128 Andrle Radek 2010 ÚAMK České Budějovice 14:20 0 1 0 1 4 6 5 1 0 2 5 13 0 1 0 0 0 1 20 16:37 2:17
10 127 Šipon Patrik 2012 Biketrial Akademie České Budějovice 14:20 0 5 4 1 4 14 1 5 4 5 5 20 1 5 1 0 5 12 46 16:43 2:23
11 107 Buriánek Josef 2013 10094109683 ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc 14:20 1 5 4 0 5 15 1 5 1 0 5 12 5 3 5 2 5 20 47 16:26 2:06
12 131 Tůma Matěj 2011 Biketrial Akademie České Budějovice 14:20 5 5 2 4 5 21 4 5 4 2 4 19 5 3 3 5 5 21 61 16:47 2:27
13 132 Vlk Dominik 2010 Biketrial Akademie České Budějovice 14:20 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 75 16:57 2:37
14 215 Kouba Jan 2009 ÚAMK České Budějovice 14:20 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 1 MP 2 16:33 2:13
15 130 Tůma Ondřej 2009 Biketrial akademie České Budějovice 14:20 0 5 1 1 5 12 5 5 1 1 1 13 0 2 4 1 4 11 MP 36 16:49 2:29
16 127 Skolilová Viktorie 2007 ÚAMK CYKLO-TRIAL klub Střední Čechy 14:20 2 5 0 1 4 12 5 5 2 1 2 15 3 5 0 0 4 12 MP 39 16:42 2:22
17 125 Petráchová Tereza 2008 ÚAMK České Budějovice 14:20 1 5 4 1 5 16 2 5 1 1 4 13 2 2 2 0 5 11 MP 40 16:42 2:22
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 205 Sehnal Jiří 2009 10047333253 Trial Bike Moravský Kras 10:00 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 3 12:28 2:28
2 306 Andrle František 2008 10047425405 AVZO Biketrial Kyjov 10:00 0 1 0 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 5 12:31 2:31
3 200 Kolář Václav 2009 10047411358 Trial Bike Moravský Kras 10:00 1 0 0 0 2 3 1 0 0 5 0 6 0 0 0 0 2 2 11 12:01 2:01
4 300 Pečínka Václav 2008 10047281925 ÚAMK AMK Hamry nad Sázavou 10:00 1 2 1 2 4 10 1 2 1 1 1 6 2 2 0 1 1 6 22 12:51 2:51
5 203 Valenta Věnek 2009 10062967633 ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc 10:00 2 2 2 3 5 14 2 3 1 1 3 10 3 2 0 2 5 12 36 12:35 2:35
6 100 Vaněček Kryštof 2011 10047435307 SC Biketrial Veselí nad Moravou 10:00 5 4 5 5 5 24 5 5 2 5 5 22 5 3 5 5 5 23 69 12:46 2:46
7 207 Gazda Tomáš 2009 10019454948 ÚAMK AMK Biketrial Blansko 10:00 5 5 5 4 5 24 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 74 12:58 2:58
8 204 Ambrož Šimon 2009 10047406914 ÚAMK AMK Hamry nad Sázavou 10:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 75 12:24 2:24
9 215 Kouba Jan 2009 ÚAMK České Budějovice 10:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 75 12:24 2:24
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 600 Pecháčková Denisa 2007 10047354976 ÚAMK AMK CYKLO-TRIAL klub Střední Čechy 10:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12:12 2:12
2 703 Vaněčková Alžběta 2008 10047435206 SC Biketrial Veselí nad Moravou 10:00 0 0 0 0 1 1 1 0 1 1 1 4 1 0 0 0 2 3 8 12:20 2:20
3 701 Mudrychová Štěpánka 2009 10047416109 ÚAMK SK Biketrial Znojmo 10:00 3 4 4 3 4 18 5 3 3 3 5 19 5 4 3 4 5 21 58 12:27 2:27
4 704 Pecháčková Daniela 2010 10059029534 ÚAMK AMK CYKLO-TRIAL klub Střední Čechy 10:00 5 5 5 5 5 25 4 5 5 5 5 24 5 5 5 5 5 25 74 12:28 2:28
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 301 Hříbek Vojtěch 2007 10047307587 ÚAMK AMK CYKLO-TRIAL klub Střední Čechy 12:00 5 5 2 3 1 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 17 14:18  
2 308 Vepřek Vojtěch 2007 10047349219 ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc 12:00 1 1 2 4 5 13 0 0 0 0 5 5 0 0 0 1 0 1 19 14:32  
3 205 Sehnal Jiří 2009 10047333253 Trial Bike Moravský Kras 12:00 5 0 5 5 5 20 5 0 1 5 5 16 5 1 1 5 5 17 53 14:26  
4 307 Ženatý Radim 2007 10047411055 ÚAMK AMK Biketrial Blansko 12:00 5 5 R 5 DNF  
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 600 Pecháčková Denisa 2007 10047354976 ÚAMK AMK CYKLO-TRIAL klub Střední Čechy 14:20 0 1 0 5 2 8 0 0 0 1 0 1 5 0 1 0 0 6 15 16:30 2:10
2 601 Mudrychová Eliška 2006 10047415907 ÚAMK SK Biketrial Znojmo 14:20 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 5 3 5 5 5 23 73 16:32 2:12
3 703 Vaněčková Alžběta 2008 10047435206 SC Biketrial Veselí nad Moravou 14:20 5 4 2 5 5 21 5 5 10 R 31 DNF  
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 503 Vymětal René 2005 10047438236 ÚAMK SK Biketrial Znojmo 10:00 1 1 3 0 0 5 0 1 0 1 0 2 0 1 0 0 0 1 8 12:47 2:47
2 404 Mudrák Jakub 2006 10046046183 CTK Záriečie (SVK) 10:00 1 1 5 0 1 8 1 0 0 0 3 4 1 0 0 0 0 1 13 8x0 5x1 12:37 2:37
3 505 Daněk Tobiáš 2005 10053185585 SC Biketrial Veselí nad Moravou 10:00 0 1 0 1 2 4 0 2 0 2 3 7 0 0 0 0 2 2 13 8x0 2x1 13:01 3:01
4 400 Kalaš Vojtěch 2005 10047372962 ÚAMK AMK CYKLO-TRIAL klub Střední Čechy 10:00 0 0 2 5 2 9 0 0 5 1 5 11 0 0 1 5 5 11 31 12:34 2:34
5 502 Sabáček Dominik 2004 10047334061 SC Biketrial Veselí nad Moravou 10:00 5 1 1 0 2 9 R 9 DNF  
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 506 Vepřek Tomáš 2003 10047298392 ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc 12:00 1 1 0 0 2 4 0 1 0 5 0 6 0 0 0 0 0 0 10 14:43 2:43
2 02 Mokrý Petr 2002 10047275861 ÚAMK AMK Hamry nad Sázavou 12:00 2 0 2 0 5 9 0 0 2 0 0 2 0 5 5 0 0 10 21 14:23 2:23
3 504 Damborský Martin 2004 10047299810 ÚAMK Staré Brno 12:00 5 1 5 5 5 21 5 5 3 3 5 21 5 5 2 5 5 22 64 14:57 2:57
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2
1 1 Pochtiol Marek 2001 10051962678 Trial Žižkovo Pole 12:00 5 1 0 0 5 11 5 1 1 1 5 13 24 14:15 2:15
2 9 Štěpánek Martin 1998 10010041605 ÚAMK AMK Hamry nad Sázavou 12:00 5 1 1 3 5 15 5 0 2 0 4 11 26 14:07 2:07
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2
1 41 Herka David 1992 AMK Mladost Hodonín 12:00 5 1 5 2 5 18 5 0 5 3 2 15 33 14:23 2:23
2 31 Kočička Tomáš 1999 10016249100 SC Biketrial Veselí nad Moravou 12:00 5 5 5 5 5 25 5 4 5 5 5 24 49 14:01 2:01
3 33 Eibl Tomáš 1989 10007940644 Trial klub Děčín 12:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 50 14:02 2:02
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 90 Pečínková Alžběta 2002 10047281824 ÚAMK AMK Hamry nad Sázavou 12:00 5 3 5 2 5 20 5 2 3 3 4 17 5 2 3 5 2 17 54 16:37 4:37
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2
1 411 Arlethová Tonička 2015 Biketrial Akademie České Budějovice 14:20 0 5 0 5 0 10 10 odrážedla  
2 412 Ďoubal Vašík 2014 Biketrial Akademie České Budějovice 14:20 0 5 0 5 10 10 odrážedla  
3 414 Urbanová Markétka 2015 Biketrial Akademie České Budějovice 14:20 5 5 0 5 0 15 5 0 5 0 10 25 odrážedla  
4 413 Šiponová Petruška 2014 Biketrial Akademie České Budějovice 14:20 5 5 0 5 5 20 5 5 0 5 0 15 35 odrážedla  
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 64 Gebr Robert 1997 10046538055 Rudolfov 14:20 0 0 1 5 5 11 5 0 5 5 1 16 5 0 1 5 5 16 43 16:47 2:27
2 76 Latislav Tomáš 1987 zažádáno Bigbuba 14:20 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 5 5 4 5 5 24 74 16:31 2:11
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 ∑1
1 9 Štěpánek Martin 1998 10010041605 ÚAMK AMK Hamry nad Sázavou 17:00 0 0 0 0 0  
2 41 Herka David 1992 AMK Mladost Hodonín 17:00 2 1 0 3 3  
3 1 Pochtiol Marek 2001 10051962678 Trial Žižkovo Pole 17:00 5 1 5 11 11  
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 401 Vlasák David 2005 10094158082 ÚAMK České Budějovice 10:00 1 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 4 12:19 2:19
2 829 Arleth Richard 2006 ÚAMK České Budějovice 10:00 2 1 0 2 5 10 2 2 0 2 5 11 2 1 2 1 5 11 32 12:10 2:10
3 802 Gazdová Karolina 2006 10058640019 ÚAMK AMK Biketrial Blansko 10:00 2 5 1 3 4 15 5 3 5 4 5 22 4 3 3 3 5 18 55 12:53 2:53
4 819 Urban Jiří 2009 ÚAMK České Budějovice 10:00 5 2 5 4 5 21 2 3 2 5 5 17 5 2 1 5 5 18 9 65 13:19 3:19
5 810 Kadlecová Tereza 2006 ÚAMK AMK Biketrial Blansko 10:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 75 12:15 2:15
6 820 Jícha Adam 2006 ÚAMK České Budějovice 10:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 75 13:10 3:10
7 815 Beneš Daniel 2007 Biketrial Akademie České Budějovice 10:00 5 5 5 5 5 25 5 4 5 5 5 24 5 5 5 5 5 25 4 78 čas 13:14 3:14
8 817 Ostádal Dominik 1992 STČ 10:00 5 5 5 5 5 25 10 5 5 5 5 30 5 5 5 5 5 25 3 83 čas 13:13 3:13
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 60 Kříž Tadeáš 1995 10048173921 AMK Mladost Hodonín 10:00 0 0 0 0 2 2 1 0 0 0 2 3 1 1 0 1 2 5 10 14:23 4:23
2 401 Vlasák David 2005 10094158082 ÚAMK České Budějovice 10:00 5 3 5 5 5 23 5 1 2 5 5 18 5 3 0 5 5 18 3 62 15:26 5:26
3 824 Balík Matouš 2003 10094220326 MTB & TRIAL Mraveniště Říčany 10:00 5 3 5 5 5 23 5 2 5 5 5 22 5 1 5 5 5 21 5 71 15:28 5:28
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 822 Majer Martin 1995 Extremo České Budějovice 14:20 2 5 0 0 0 7 5 1 1 0 3 10 1 5 0 0 0 6 23 16:33 2:13
2 604 Hříbková Eliška 2005 10047307688 MTB & TRIAL Mraveniště Říčany 14:20 5 2 1 5 5 18 5 5 0 5 3 18 5 1 0 5 0 11 47 17:02 2:42
3 821 Bigas Josef 1983 ÚAMK České Budějovice 14:20 5 5 5 4 5 24 4 1 0 5 5 15 5 1 0 4 5 15 54 16:52 2:32
4 823 Majer Michal 1992 Extremo České Budějovice 14:20 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 75 16:45 2:25