Youth Games #6 Lučenec (SK)19.08.2017

Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 114 Woźniak Mikolaj 2010 MKS Ochotnica (POL) 10:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11:30 1:30
2 100 Vaněček Kryštof 2011 10047435307 SC Biketrial Veselí nad Moravou 10:00 1 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 2 4 11:40 1:40
3 112 Szlaga Jan 2012 MKS Ochotnica (POL) 10:00 5 1 0 1 1 8 0 1 0 0 1 2 0 2 0 1 1 4 14 11:57 1:57
4 121 Pavko Matej 2011 NovoCK Lučenec (SVK) 10:00 2 1 5 0 0 8 2 0 0 0 1 3 0 1 5 0 1 7 18 11:45 1:45
5 120 Fenčák Tomáš 2009 3AL klub Poprad (SVK) 10:00 1 1 0 1 1 4 1 5 2 1 2 11 1 1 1 2 0 5 20 11:40 1:40
6 134 Jagiela Jan 2010 MKS Ochotnica (POL) 10:00 0 5 0 0 1 6 5 0 0 0 1 6 5 4 0 0 1 10 22 11:56 1:56
7 109 Galovičová Alžběta 2010 10055633726 Cykloklub Rudina (SVK) 10:00 1 0 0 0 1 2 5 5 1 1 5 17 5 1 0 1 1 8 27 12:10 2:10
8 116 Horváth Matúš 2010 3AL klub Poprad (SVK) 10:00 5 2 0 2 5 14 5 1 2 0 5 13 1 2 3 1 0 7 34 12:30 2:30
9 135 Pisjczek Kacper 2013 MKS Ochotnica (POL) 10:00 1 5 5 5 4 20 1 2 2 5 5 15 1 2 4 3 5 15 50 12:07 2:07
10 119 Žec Lukáš 2013 3AL klub Poprad (SVK) 10:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 75 12:20 2:20
11 136 Cibíček Marko 2011 CTK Záriečie (SVK) 10:00 5 5 5 5 5 25 4 5 5 5 5 24 4 5 5 5 4 23 30 102 13:00 3:00
12 132 Horvát Šimon 2013 3AL klub Poprad (SVK) 10:00 5 5 5 15 R 15 DNF 12:30 2:30
13 133 Pavko Jakub 2013 NovoCK Lučenec (SVK) 10:00 5 5 5 5 5 25 R 25 DNF 12:30 2:30
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 205 Ženatý Radim 2007 10047411055 ÚAMK AMK Biketrial Blansko 12:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 14:47 2:47
2 210 Kalaš Jakub 2007 10034388807 ÚAMK AMK CYKLO-TRIAL klub Střední Čechy 12:00 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 2 14:48 2:48
3 208 Kolofík Tomáš 2007 10047371952 AVZO Biketrial Kyjov 12:00 5 2 5 1 5 18 1 0 0 0 0 1 5 0 0 5 1 11 30 14:44 2:44
4 213 Nagy Michal 2010 10053535694 NovoCK Lučenec (SVK) 12:00 2 0 5 2 1 10 5 5 5 1 2 18 0 1 2 0 2 5 33 14:20 2:20
5 207 Kolář Václav 2009 10047411358 ÚAMK AMK Biketrial Blansko 12:00 5 2 0 3 0 10 0 1 0 0 1 2 0 0 5 0 1 6 26 44 15:44 3:44
6 114 Woźniak Mikolaj 2010 MKS Ochotnica (POL) 12:00 5 3 5 2 5 20 3 5 5 3 5 21 4 4 5 1 5 19 60 14:18 2:18
7 113 Szlaga Adam 2009 MKS Ochotnica (POL) 12:00 2 4 5 5 3 19 1 5 5 5 5 21 5 3 5 0 5 18 5 63 15:23 3:23
8 100 Vaněček Kryštof 2011 10047435307 SC Biketrial Veselí nad Moravou 12:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 75 14:55 2:55
9 215 Łętowski Michal 2006 MKS Ochotnica (POL) 12:00 3 0 5 0 0 8 0 0 0 0 3 3 0 0 1 5 0 6 MP 17 15:55 3:55
10 122 Chlidaka Sebastian 2006 HU 12:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 MP 75 15:55 3:55
11 216 Lipták Peter 2006 3AL klub Poprad (SVK) 12:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 MP 75 15:55 3:55
12 1002 Ligeti Miklos 1982 HU 12:00 R 0 DNF  
13 116 Horváth Matúš 2010 3AL klub Poprad (SVK) 12:00 5 5 5 5 5 25 R 25 DNF  
14 206 Ofúkaný Peter 2008 10055635948 CTK Záriečie (SVK) 12:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 R 50 DNF  
15 217 Orolin Martin 2004 3AL klub Poprad (SVK) 12:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 R 50 DNF  
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 700 Vaněčková Alžběta 2008 10047435206 SC Biketrial Veselí nad Moravou 12:00 1 1 0 0 1 3 0 1 0 1 3 5 0 0 1 0 1 2 10 15:32 3:32
2 705 Kucová Lea 2007 3AL klub Poprad (SVK) 12:00 5 5 5 3 5 23 5 5 5 4 5 24 5 5 5 3 5 23 70 15:22 3:22
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 302 Kalaš Vojtěch 2005 10047372962 ÚAMK AMK CYKLO-TRIAL klub Střední Čechy 10:00 0 0 0 0 5 5 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 5 10 12:00 2:00
2 306 Daněk Tobiáš 2005 10053185585 SC Biketrial Veselí nad Moravou 10:00 3 5 1 0 0 9 1 5 1 0 1 8 0 0 1 0 0 1 18 12:30 2:30
3 305 Nagy Marek 2007 10046084074 NovoCK Lučenec (SVK) 10:00 5 1 0 0 5 11 1 1 5 0 5 12 1 0 2 0 0 3 26 11:55 1:55
4 301 Ilek Radim 2006 10053188518 SC Biketrial Veselí nad Moravou 10:00 1 5 1 1 4 12 2 5 5 1 2 15 1 5 1 4 5 16 43 12:13 2:13
5 312 Jež Marek 2006 10053190235 SC Biketrial Veselí nad Moravou 10:00 5 5 5 4 5 24 5 5 2 5 5 22 5 5 1 3 5 19 65 12:20 2:20
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo 3.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2 1 2 3 4 5 ∑3
1 61 Hlavatá Erika 1997 Cykloklub Rudina (SVK) 12:00 5 0 2 1 0 8 5 0 2 1 0 8 3 0 2 1 1 7 23 15:40 3:40
2 405 Sieklik Sebastián 2004 CTK Záriečie (SVK) 12:00 5 1 2 5 3 16 5 2 2 5 5 19 5 0 1 4 1 11 46 16:01 4:01
3 1004 Czibere Gyula 1983 HU 12:00 5 5 2 0 1 13 5 0 0 0 0 5 4 0 0 0 0 4 MP 22 15:36 3:36
4 1008 Kovács Gábor 1989 HU 12:00 5 4 5 3 1 18 5 2 5 3 0 15 5 2 2 1 1 11 MP 44 16:03 4:03
5 1001 Bay László 1990 HU 12:00 5 1 5 3 3 17 5 3 5 1 3 17 5 0 5 1 5 16 MP 50 15:42 3:42
6 1007 Hatta Zoltan 1988 HU 12:00 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 5 5 5 0 3 18 MP 68 16:09 4:09
7 1019 Kovács Attila 2000 HU 12:00 5 5 5 5 5 25 5 2 2 1 1 11 5 5 5 5 25 45 MP 81 DNF  
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2
1 500 Pochtiol Marek 2001 10051962678 Trial Žižkovo Pole 13:30 0 0 5 5 2 12 5 0 0 0 0 5 17 16:47 3:17
2 1018 Kovács Peter 2000 HU 13:30 5 4 5 5 5 24 0 1 5 1 5 12 36 16:55 3:25
3 31 Janík Tomáš 2000 3AL klub Poprad (SVK) 13:30 5 0 1 4 5 15 5 5 3 3 5 21 36 16:55 3:25
4 505 Cibíček Pavol 2001 CTK Záriečie (SVK) 13:30 2 5 5 5 5 22 1 5 5 5 5 21 43 16:52 3:22
5 406 Galovič Andrej 2003 Cykloklub Rudina (SVK) 13:30 4 5 5 5 5 24 2 5 4 5 5 21 45 16:30 3:00
6 1009 Pocsai Richard 1998 HU 13:30 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 50 16:55 3:25
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2
1 6 Hlavatý Samuel 1999 Cykloklub Rudina (SVK) 13:30 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 16:25 2:55
2 1011 Fabian Mark 1990 HU 13:30 1 5 0 1 5 12 1 3 0 1 5 10 22 16:12 2:42
3 1006 Lesko Joszef 1981 HU 13:30 5 3 1 4 5 18 3 2 1 2 5 13 31 16:30 3:00
4 1013 Pentek Gyorgy 1989 HU 13:30 5 5 1 4 5 20 5 4 5 5 5 24 44 16:44 3:14
5 1010 Tóth Sándor 1979 HU 13:30 5 4 5 5 5 24 5 4 4 3 5 21 45 16:21 2:51
6 1003 Stefán László 1984 HU 13:30 5 5 2 5 5 22 5 5 5 5 5 25 47 16:55 3:25
7 1005 Csereklye Abaham 1996 HU 13:30 5 5 3 5 5 23 5 5 5 5 5 25 48 16:26 2:56
8 1012 Kaiser Tamás 1979 HU 13:30 5 5 4 5 5 24 5 5 5 5 5 25 49 16:05 2:35
9 2 Waclawczyk Dawid 1998 Biotop (POL) 13:30 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 50 16:05 2:35
10 1016 Gugyella Istvan 1997 HU 13:30 5 5 5 5 5 25 5 5 5 5 5 25 50 16:12 2:42
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo 2.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 3 4 5 ∑1 1 2 3 4 5 ∑2
1 507 Kříž Tadeáš 1995 10048173921 AMK Mladost Hodonín 13:30 5 0 5 3 5 18 5 0 2 2 4 13 31 16:47 3:17
2 1017 Horgos Maté 1992 HU 13:30 5 0 3 5 5 18 5 0 2 4 5 16 34 16:42 3:12
3 20 Maršala Martin 1984 Cykloklub Rudina (SVK) 13:30 5 2 5 5 5 22 5 1 5 4 5 20 42 16:25 2:55
4 509 Chrenák Peter 1980 BKT-Hlohovec (SVK) 13:30 5 5 5 5 5 25 5 2 5 5 5 22 47 16:45 3:15
Pořadí Číslo Jméno Narození UCI Klub Čas start 1.kolo Pen. ∑∑   Čas cíl Čas
1 2 ∑1
1 6 Hlavatý Samuel 1999 Cykloklub Rudina (SVK) 17:00 0 0 0 0  
2 1011 Fabian Mark 1990 HU 17:00 1 3 4 4  
3 1006 Lesko Joszef 1981 HU 17:00 2 5 7 7 SF3  
4 1013 Pentek Gyorgy 1989 HU 17:00 2 5 7 0,1 7 SF4