O tomto webu

Tyto webové stránky vznikly s cílem vytvořit místo sdružující přehledně informace o seriálu Youth Games v České republice. Dosud jste je mohli nacházet na webech jednotlivých pořadatelů, kde bylo ale někdy obtížné je oddělit od ostatních, rovněž důležitých, zpráv ze světa trialu na kolech.

Od samostatného webu si proto slibujeme větší přehlednost a čitelnost jak pro jezdce a rodiče, tak pro nové zájemce a sponzory seriálu. Jeden seriál – jedna webová adresa, kde najdete pouze to potřebné. No, ty adresy jsou vlastně dvě: komu se nelíbí anglický název www.youthgames.cz, ten může používat dlouhou českou adresu www.cyklotrialovehrymladeze.cz. Obě adresy vás ale bezpečně nasměrují tam, kam potřebujete – tedy sem 🙂

Administrátory webu jsou Radek Janka z Biketrial klubu Olomouc, který se stará o strukturu informací a většinu textů stránek, a Saša Šillerová z klubu AMK Hamry nad Sázavou, v jejíž péči je grafická podoba. Jakékoliv připomínky ke stránkám (něco nefunguje, něco tu chybí, něco je tu špatně…) jim můžete posílat na mail admin@youthgames.cz. Příspěvky mohou přidávat po registraci  i ostatní uživatelé, zejména pořadatelé soutěží. S žádostí o zřízení přístupu se obraťte na administrátory.

oficiální web cyklotrialové mládeže