Archiv pro rubriku: Závody 2020

Nihošovice – zrušeno

V současné situaci asi nikdo nemá na nějaké závodění myšlenky, ale kdyby přeci jen: úvodní závod v Nihošovicích je zrušen. Další závody jarní části sezony zatím necháváme neškrtnuté, ale sami tušíte, kolik otazníků je provází. Uvidíme, jak se bude vše vyvíjet dál. Tak pevné zdraví a využijte čas bez závodů užitečně a smysluplně.

Novinek více než dost

Poslední příspěvek zde má datum z listopadu loňského roku, ale zimní spánek je jen zdánlivý. Ostatní novinky se však týkaly nejen Youth Games, ale celého cyklotrialu a proto je najdete na „zeleném webu“ ceskycyklotrial.cz. Jednak se tam dozvíte o volbách do pracovní skupiny trialu, jednak o změnách v pravidlech pro sezonu 2020.

Konkurz na pořadatele 2020

Jako každý rok i letos s koncem sezony vypisujeme konkurz na pořadatele soutěží pro sezonu 2020. Pojďte s námi tuhle „káru“ táhnout (nebo tlačit) zase o rok dál! Výsledky z Wadowic ukazují, že umíme dát podmínky pro růst jezdců s ambicemi zařadit se mezi světovou špičku. Nechceme ale přeslechnout ani hlasy těch, kdo říkají, že je potřeba dělat soutěže zábavné i pro jezdce z opačného konce výsledkové listiny… Vaše názory jsou důležité, protože Youth Games, to jste také vy. Tím spíš uspořádejte závod přesně podle vašeho gusta. Lehký, těžký, zábavný, výjimečný, skromný nebo bombastický. Ať už jste pravidelný organizátor, nebo zvažujete pořádání soutěže poprvé, ozvěte se nám do poloviny listopadu na mail info@youthgames.cz (anebo třeba zavolejte).