Archiv pro rubriku: Havířov 2015

Příspěvky k závodům v Havířově 2015

Havířovský závod v České televizi

ct_sportPamatujete si ještě na ten prima závod v Havířově, který se jel před dvěma týdny? Ať už ano, nebo ne, můžete se podívat na reportáž České televize v pořadu Sport v regionech. Včera odpoledne ve vysílání, dnes ze záznamu on-line. Pokud obdivujete výkony špičkových jezdců a chtěli byste být také tak dobří, nepřeslechněte v pořadu odpověď Jaroslava Radoslava Hlavatého: „Samuel trénuje šestkrát týdně tak hodinu a půl, za sucha, za mokra, celý rok.“ Tak hurá na kolo!

Report: Havířov opět v uvolněném duchu

havirovStejně jako v loňském roce bylo finále Cyklotrialových her mládeže naplánováno do Havířova – překážky, které zde zatím stále zdobí městskou rekreační zónu Na Nábřeží, by totiž byl hřích nevyužít. Současně má ale tato skvostná lokalita dvě poměrně vážné nevýhody: leží úplně na okraji republiky a  nefunguje zde žádný místní klub, který by závod pořádal. Překážky tedy čekaly nejen na jezdce, ale i na pořadatele. Pokračování textu Report: Havířov opět v uvolněném duchu

Cyklotrialové hry mládeže a Český pohár Havířov: finále

V sobotu 12. září v havířovském trialparku Na Nábřeží nás čeká finálový závod letošních Cyklotrialových her mládeže spolu se závěrečným kolem Českého poháru v trialu. Start dětských kategorií v 11 hodin dopoledne, dospělí v 1 hodinu odpoledne – podrobněji v propozicích. U mládeže stačí přihlášky na místě, u jezdců Českého poháru ale prosíme o přihlášení předem e-mailem. Mapa sekcí je k dispozici na odkaze mapy.cz, fotografie z loňského ročníku zde.